Uretiyo Kullanıcı ve Gizlilik Sözleşmesi (Bundan sonra kısaca “Sözleşme” olarak anılacaktır), uretiyo.com ile uretiyo.com’a ait http://uretiyo.com’a (Bundan sonra kısaca "uretiyo.com" olarak anılacaktır) üye olacak ya da Uretiyo.com’u ziyaret edecek internet kullanıcıları (Bundan sonra kısaca “Kullanıcı” olarak anılacaktır.) arasında akdedilmiştir.

1- Kullanıcı, uretiyo.com’a üye olarak veya uretiyo.com’u ziyaret ederek bu Sözleşme’yi kabul etmiş sayılmaktadır.

2- Uretiyo.com Atıkların Geri Dönüştürülmesine yönelik günlük, haber ve içeriklerin paylaşılabileceği ve bu içeriklere yorum ve görüş yapılabilmesini sağlayan bir platformdur.

3- Kullanıcı, uretiyo.com'u kullanırken bu Sözleşme'ye ve uretiyo.com tarafından yayınlanan/yayınlanacak olan her türlü kullanım koşullarına ve Türkiye Cumhuriyeti mevzuatlarına uygun davranmayı taahhüt eder. Aksi paylaşımlarda; tüm hukuki ve cezai sorumluluk Kullanıcı'ya aittir

4- Kullanıcı, içerik paylaşabilmek için uretiyo.com'a Giriş Yap butonu üstünden E-Posta ve Şifre bilgisi ile üye olması gerekir.

5- Kullanıcı, uretiyo.com'a üye olduktan sonra üyelik hesabında hukuka aykırı hiç bir unsur bulunmaması gerekir. Kendisine ait olmayan bilgileri kullanmak, toplumsal infiale sebep olacak bilgileri barındırmak yasaktır.

5- Kullanıcı, içerik okumak, içerik paylaşmak, facebook üzerinden yorum yapmak, emoji ile oy kullanmak için üye olması gerekmez.

6- uretiyo.com'da yazılan mesajlardan tamamen Kullanıcı sorumludur.

7- Türkiye Cumhuriyeti yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çigneyen içerikler uretiyo.com'da gönderilemez.

8- Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.

9- Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu ya da çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, irk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır.

10- Yorum amacı taşımayan salt propaganda içerikli parti ve siyaset yazıları yasaktır.

11- Her türlü taciz edici içerik yasaktır.

12- uretiyo.com'da tamamı büyük harften oluşan yazılar yazmak kesinlikle yasaktır!

13- uretiyo.com'da, sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veya aracı olunulan bir "ürünün" reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki tüm ticari kaygı güden mesajlar ve crack, warez, hack appz ve benzeri sitelerin tanitimi yasaktır.

14- İçeriklerde öğretici veya örnek gösterici resimler dışında resim kullanılamaz.

15- uretiyo.com kurallarına uymayan mesajlari değiştirme ve silme hakkına sahiptir.

16- Sözleşme kurallarına uymayan Kullanıcı'ların hesaplarını devre dışı bırakma yetkisi uretiyo.com'da saklıdır.

17- Kullanıcı uretiyo.com hesabını kapatmak istemesi durumunda, bilgi@uretiyo.com adresine başvuru yaparak hesabı devre dışı bırakabilir. Talep etmesi durumunda tekrar aktif hale getirilebilir.

18- Her türlü telif hakkı içeren içerik yasaktır. Yayınlanması durumunda sorumluluk paylaşan üyeye aittir.

19- Foruma üye olan herkes bu şartları kabul etmis sayılır.

20- Bu Sözleşme’nin herhangi bir maddesinin geçersiz ya da uygulanamaz hale gelmesi, Sözleşme’nin diğer maddelerini geçersiz kılmayacaktır.

21- Taraflar’ın bu Sözleşme’den kaynaklanan haklarını kısmen veya tamamen kullanmamaları veya bunlara aykırı hareket etmeleri, hiçbir suretle bu haklardan feragat ettikleri anlamına gelmeyecektir.

22- Bu Sözleşme, uretiyo.com’a yeni özellikler eklendikçe veya Kullanıcı'lardan yeni öneriler geldikçe yeniden, önceden Kullanıcılara herhangi bir bilgi verilmeksizin düzenlenebilir ve güncellenebilir.

23- Kullanıcı, bu katılım sözleşmesinde yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini ve kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını beyan, kabul ve taahhüt eder.

Son Güncelleme Tarihi: 26.01.2017

Üyelik Sözleşmesi veya uretiyo.com ile ilgili herhangi bir konuda altta iletilen adres vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

E-Posta:bilgi@uretiyo.com