Ahşap Palet ile Yapılabilecek 9 Mükemmel Masa

Anasayfa > Geri Dönüşüm > Ahşap Dönüşümleri 26.01.2017 22:15:42 tarihinde eklendi

Özellikle ambalaj paket taşıma sektöründe yoğun olarak kullanılan paletler, genellikle kullanımı sonrası değersiz kabul edilmekte ve bu da biz geri dönüşümcüler için mükemmel bir hammadde olmaktadır. Bu içeriğimizde sizlerinde hazırlayabileceği 9 güzel masa örneği paylaşmak istedik

1. Ofisinize farklı bir hava katmak istiyorsanız bu dönüşüm tam size göre

Ofisinize farklı bir hava katmak istiyorsanız bu dönüşüm tam size göre

Kısa ve uzun paletleri iyice zımparaladıktan sonra uygun bir kırılmaz cam ile yapabileceğiniz bu çalışma masası ofisinize oldukça otantik bir hava katacak.

2. Basit ve Ahşabın doğallığına oturma odanıza taşıyacak orta sehpası

Basit ve Ahşabın doğallığına oturma odanıza taşıyacak orta sehpası

Uzun bir paletin altına 4 adet büyük tekerlek ile kullanışlılık odaklı bu geri dönüşümde büyük tekerlekler size hareket hareket yeteneği katacak. Ancak bu çalışma için ahşabın iyice zımparalanması gerekecek

3. Bütün detayları düşünülmüş oldukça doğal bir çalışma ofisi

Bütün detayları düşünülmüş oldukça doğal bir çalışma ofisi

Elinizde temiz 9-10 adet palet mevcutsa, bunlarla kendinize basit bir ofis hazırlayabilirsiniz. Hem farklı bir ofise sahip olmak, hemde bunu oldukça ucuza imal etmek elinizde. Bu ofis tam size göre geri dönüşümcüler...

4. Hızlı ve Etkili çalışma masasına ihtiyaç duyan dönüşümcüler için

Hızlı ve Etkili çalışma masasına ihtiyaç duyan dönüşümcüler için

Çok kolay bir şekilde temiz edebileceğiniz 1 Palet ve 4 destek metal borusu ile çok rahat bu dönüşümü hayata geçirebilirsiniz. Özellikle öğrenci arkadaşların çok işine yarayacağına inanıyoruz.

5. Oturma odasında orta sehpası örneklerinden güzel bir tane daha

Oturma odasında orta sehpası örneklerinden güzel bir tane daha

Kare palet yardımı ile yapabileceğiniz bu geri dönüşümde ufak renklendirmeler ile farklı bir tarz katabilirsiniz. Bunun yanında küçük tekerlekleri ile hareket kabiliyeti kazanan paletimiz tam oturma odasında kullanılmak üzere...

6. Bu da palet parçaları kullanılarak yapılan bir orta sehpası

Bu da palet parçaları kullanılarak yapılan bir orta sehpası

Elinizdeki 2 adet paletin sağlam kısımlarını kullanabileceğiniz bu dönüşümde oturma odalarınıza oldukça farklı bir hava katacak. Dergi ve kumandalarımız için bile yer düşünülmüş bu dönüşüm ahşabın doğal güzelliğini ortaya çıkarıyor.

7. Ahşap paletten Ceviz orta sehpasına

Ahşap paletten Ceviz orta sehpasına

Mağazalarda oldukça yüksek fiyatlardan satılmakta olan bu orta sehpaları, kullanılmayan bir paleti güzelce zımparalayıp ceviz renginde boya ve vernik ile bu hale getirebilirsiniz. Özellikle loş ışıklandırma ile bulunduğu ortama çok farklı bir hava katacak.

Reklam

Reklam

8. Hızlı bir şekilde temin edebileceğiniz orta sehpası

Hızlı bir şekilde temin edebileceğiniz orta sehpası

2 Paleti güzelce zımparaladıktan sonra üst üste yerleştirmeniz ile elde edeceğiniz bu geri dönüşüm, özellikle yazlıklarda bulunduğu ortamlara çok farklı ve sade bir hava katacak. Zaten yapımı basit olması ve kullanışlılığı yüksek tutulmaya çalışılan bu dönüşümü yeni başlayan kullanıcılarımıza şiddetle öneriyoruz.

9. Kırmızının çekiciliğini salonlarına taşıyabileceğiniz bir orta sehpası

Kırmızının çekiciliğini salonlarına taşıyabileceğiniz bir orta sehpası

Çok basit bir paleti çok şık ve kullanışlı bir dekor hale getirmeyi başaran bu dönüşüm bizim favorilerimiz arasında. Paletin zımparalanıp bir kaç kat kırmızı boya ile boyanması ve metal ayakların monte edilmesi ile salonlarımızın baş köşesine yerleşmeyi hakediyor.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver

3
1
1
0
0
0

}